Zelená Karpatská turistika

Chata WĘDROWCA

Turistická spoločnosť „WĘDROWIEC” (Pútnik)

Robert Żechowski

Adresa: Wetlina 60, 38-608 Wetlina

Web: www.chatawedrowca.pl

E-mail: wetlina@chatawedrowca.pl

Tel.: +48 500 22 55 33

„Hotelík pre turistov, ktorí sa túlajú po bieščadských poloninách. Komfortná jedáleň na presklenej verande s výhľadom na hory. Kuchyňa s regionálnymi ambíciami… Špecialitou sú gigantické palacinky s čučoriedkami. Varené víno a pivo vlastnej receptúry…”. Piotr Bikont i Robert Makłowicz dla Newseeka. Rok 2006

Izby pre hostí v útulnom dome na úpätí Poloniny Wetlinskej. Majitelia prevádzkovali vyše 15 rokov dve horské chaty, vďaka čomu majú bohaté skúsenosti a vedomosti o okolí a veľmi radi poradia, ako tráviť čas v krajine polonín. V zariadení je možnosť zakúpiť si mapy a turistických sprievodcov, tiež sa tam nachádza knižnica s knihami a časopismi o Bieščadách.

Chata Wędrowca ponúka osem lôžok v troch izbách s kúpeľňami. V každej izbe sa nachádza televízor s digitálnym príjmom. K dispozícii je plne vybavený kuchynský kút.  Interiér je zariadený v rustikálnom štýle. Zariadenie odporúča aj interiérový časopis „Weranda Country”.  Povolené sú aj zvieratá.

„Do Chaty Wędrowca v bieščadskej Wetline som sa zamilovala na prvý pohľad. Neopakovateľná , vrelá atmosféra priťahuje ako magnet a láka späť do Bieščad. Aby sme si znovu posedeli s hostiteľmi pri stole, podebatili a vychutnali si delikatesy, ktoré pripravuje Robert.” Joanna Włodarska, novinárka „Country Weranda”

V zariadení je prístup na internet WiFi.

Otvorené po celý rok.

No nameNo name
No nameNo name
No nameNo name
No nameNo name
No nameNo name
No nameNo name
No nameNo name

Zanechať komentár
Karpatské centrum zelenej turistiky

 • Snina
  Študentská 1446/9,
  069 01 Snina, Slovensko
  tel.: +421 917 425 648
  info@gotocarpathia.sk
 • Usztrzyki Dolne
  ul. Rynek 14,
  38-700 Ustrzyki Dolne, Polska
  tel.: +48 13 469 72 97
  tel./fax: +48 13 469 62 90
  biuro@fundacja.bieszczady.pl