Zelená Karpatská turistika

Chata WĘDROWCA

Turistická spoločnosť „WĘDROWIEC” (Pútnik)

Robert Żechowski

Adresa: Wetlina 60, 38-608 Wetlina

Web: www.chatawedrowca.pl

E-mail: wetlina@chatawedrowca.pl

Tel.: +48 500 22 55 33

„Hotelík pre turistov, ktorí sa túlajú po bieščadských poloninách. Komfortná jedáleň na presklenej verande s výhľadom na hory. Kuchyňa s regionálnymi ambíciami… Špecialitou sú gigantické palacinky s čučoriedkami. Varené víno a pivo vlastnej receptúry…”. Piotr Bikont i Robert Makłowicz dla Newseeka. Rok 2006

Izby pre hostí v útulnom dome na úpätí Poloniny Wetlinskej. Majitelia prevádzkovali vyše 15 rokov dve horské chaty, vďaka čomu majú bohaté skúsenosti a vedomosti o okolí a veľmi radi poradia, ako tráviť čas v krajine polonín. V zariadení je možnosť zakúpiť si mapy a turistických sprievodcov, tiež sa tam nachádza knižnica s knihami a časopismi o Bieščadách.

Chata Wędrowca ponúka osem lôžok v troch izbách s kúpeľňami. V každej izbe sa nachádza televízor s digitálnym príjmom. K dispozícii je plne vybavený kuchynský kút.  Interiér je zariadený v rustikálnom štýle. Zariadenie odporúča aj interiérový časopis „Weranda Country”.  Povolené sú aj zvieratá.

„Do Chaty Wędrowca v bieščadskej Wetline som sa zamilovala na prvý pohľad. Neopakovateľná , vrelá atmosféra priťahuje ako magnet a láka späť do Bieščad. Aby sme si znovu posedeli s hostiteľmi pri stole, podebatili a vychutnali si delikatesy, ktoré pripravuje Robert.” Joanna Włodarska, novinárka „Country Weranda”

V zariadení je prístup na internet WiFi.

Otvorené po celý rok.

XML File doesn't exist

Zanechať komentár
Karpatské centrum zelenej turistiky

 • Snina
  Študentská 1446/9,
  069 01 Snina, Slovensko
  tel.: +421 917 425 648
  info@gotocarpathia.sk
 • Usztrzyki Dolne
  ul. Rynek 14,
  38-700 Ustrzyki Dolne, Polska
  tel.: +48 13 469 72 97
  tel./fax: +48 13 469 62 90
  biuro@fundacja.bieszczady.pl